fbpx

Alexander Zolotarevski, PhD

Verkställande Direktör Anordica AB

Mobil: +46 70 493 10 43

alexander@anordica.se

Artur Kucharski

Säljare / Högkolhaltig ståltråd

Mobil: +48 600 749 446

artur@anordica.se

Marta Nowalska

Logistik och administrationsansvarig

Telefon: +48 22 30 70 768

Mobil: +48 662 24 02 14

marta@anordica.se

Tatiana Iakovleva

Marknads- och ekonomiassistent

Telefon: +46 40 20 02 64

Mobil: +46 736 47 98 04

tatiana@anordica.se

Susanna Ljungcrantz

Försäljningsdirektör

Telefon: +46 40 200 266

Mobil: +46 703 19 99 10

susanna@anordica.se

Piotr Walczak

Försäljningschef

Mobil: +48 606 387 200

piotr.walczak@anordica.se

Maria Gershtein

Logistik och administrationsansvarig

Telefon: +48 694 102 414

maria@anordica.se

Tatiana Michalczuk

Verkställande Direktör Anordica Sp z o.o.

Mobil: +48 66 22 78 789

tatiana.michalczuk@anordica.se

Oksana Lloyd

Kvalitet och logistiksansvarig

Telefon: +46 40 20 02 67

oksana@anordica.se

Wojciech Siepietowski

Logistiksansvarig

Telefon: +48 22 30 70 702

Mobil: +48 728 63 76 76

wojciech.siepietowski@anordica.se

Anordica AB, Huvudkontor

Övägen 1
216 47 Limhamn
Sweden

Anordica Sp z o.o.

ul. Tymienieckiego 25c lok 189
90-350 Łódź
Poland

Anordica OY

Logomo Konttori
Köydenpunojankatu 14
20100 Turku
Finland

Kontakta mig gärna om...

era produkter och tjänster

distribution av våra produkter

en karriärsmöjlighet med Anordica

en annan fråga som inte motsvarar något av de ovanstående

Nödvändiga varor markeras med *

Jag samtycker

Denna webbplats använder cookies. Vi använder informationen för att optimera webbplatsens funktion för våra besökare. Läs mer om cookies här