Alexander Zolotarevski, PhD

Prezes Zarządu Anordica AB

Telefon komórkowy: +46 70 493 10 43

alexander@anordica.se

Artur Kucharski

Menedżer Sprzedaży / Druty Wysokowęglowe

Telefon komórkowy: +48 600 749 446

artur@anordica.se

Piotr Walczak

Menedżer Sprzedaży

Telefon komórkowy: +48 606 387 200

piotr.walczak@anordica.se

Wojciech Siepietowski

Menedżer ds. Logistyki

Telefon: +48 22 30 70 702

Telefon komórkowy: +48 728 63 76 76

wojciech.siepietowski@anordica.se

Susanna Ljungcrantz

Dyrektor Sprzedaży

Telefon: +46 40 200 266

Telefon komórkowy: +46 703 19 99 10

susanna@anordica.se

Nisse Venho

Menedżer Sprzedaży

Telefon komórkowy: +358 408 44 33 02

nisse@anordica.se

Marta Nowalska

Menedżer ds. Logistyki i Administracji

Telefon: +48 22 30 70 768

Telefon komórkowy: +48 662 24 02 14

marta@anordica.se

Tatiana Iakovleva

Asystent ds.Marketingu

Telefon: +46 40 20 02 64

Telefon komórkowy: +46 736 47 98 04

tatiana@anordica.se

Tatiana Michalczuk

Dyrektor Zarządzający Anordica Sp. z o.o.

Telefon komórkowy: +48 66 22 78 789

tatiana.michalczuk@anordica.se

Oksana Lloyd

Menedżer ds. Jakości i Logistyki

Telefon: +46 40 20 02 67

oksana@anordica.se

Julia Litwinczuk

Administrator Logistyk

Telefon: +48 22 30 70 958

Telefon komórkowy: +48 608 17 01 71

julia.litwinczuk@anordica.se

Anordica AB, Główna siedziba

Östra Varvsgatan 9A
211 73 Malmö
Sweden

Anordica Sp z o.o.

ul. Tymienieckiego 25c lok 189
90-350 Łódź
Poland

Anordica OY

Logomo Konttori
Köydenpunojankatu 14
20100 Turku
Finland

Please contact me about...

your products and services

distribution of our products

a career opportunity at Anordica

another question that doesn't match any of the above

Required items indicates with *

Got It!

Ta strona korzysta z plików ”cookies”. Pliki ”cookies” używane są w celu zoptymalizowania wydajności strony internetowej dla odwiedzających. Dowiedz się więcej na temat plików ”cookies” tutaj